ЯКІ Є ПОКАЗАННЯ ДО ІНСУЛІНОТЕРАПІІ ПРИ ЦД 2 ТИПУ:

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Не досягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральним цукрознижувальними препаратами.
  • При кето ацидозі.
  • При вагітності.
  • При необхідності хірургічного втручання.

Показання до інсулінотерапії при ЦД 2 типу

Цукровий діабет типу 2 є серйозним захворюванням, яке характеризується порушенням обміну вуглеводів та нестабільним рівнем глюкози в крові. Лікування цієї патології може включати в себе різноманітні методи, включаючи прийом пероральних препаратів та введення інсуліну.

Одним із основних показань до інсулінотерапії при цукровому діабеті типу 2 є недосягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральними цукрознижувальними препаратами. У разі, коли пацієнт не досягає нормального рівня цукру в крові після призначення пероральних препаратів, введення інсуліну може стати необхідним кроком для забезпечення ефективного лікування.

Крім того, інсулінотерапія може бути показана при кетоацидозі – серйозному ускладненні цукрового діабету, яке характеризується високим рівнем кетонів у крові та кислотним розладом. Введення інсуліну дозволяє швидко нейтралізувати цей стан та запобігти подальшим ускладненням.

Також показанням до інсулінотерапії може бути вагітність. У разі встановлення діагнозу цукрового діабету під час вагітності або погіршення контролю рівня цукру в крові у вагітної жінки, інсулінотерапія може бути необхідною для забезпечення нормального перебігу вагітності та здоров’я майбутньої матері та дитини.

Нарешті, інсулінотерапія може бути показана при необхідності хірургічного втручання. У пацієнтів з цукровим діабетом типу 2 можлива необхідність оперативного втручання, під час якого контроль рівня цукру в крові є особливо важливим. У таких випадках інсулінотерапія може бути використана для швидкого та точного контролю рівня глюкози в крові.

Отже, основним показанням до інсулінотерапії при цукровому діабеті типу 2 є недосягнення індивідуальних цілей глікемічного контролю на комбінованій терапії пероральними препаратами.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЗА ЯКОЮ ШКАЛОЮ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПОТРЕБА В ПРИЗНАЧЕННІ ПРОФІЛАКТИЧНОЇ АНТИКОАГУЛЯНТНОІ ТЕРАПІЇ СТАЦІОНАРНИМ ХВОРИМ?
Следующая запись ПРИЙОМ ЛЕВОТИРОКСИНУ З МЕТОЮ ЛІКУВАННЯ ГІПОТИРЕОЗУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА ТАКОЮ СХЕМОЮ: