ЯКИЙ МЕТОД ОБСТЕЖЕННЯ ПОТРІБНО ВИКОНАТИ У МЕЖАХ ВТОРИННОГО ОЦІНЮВАННЯ РИЗИКУ ФІБРОЗУ ПЕЧІНКИ, ЯКЩО ПОКАЗНИК ШКАЛИ FIB-4 ≥1,3?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Біопсію печінки
  • МРТ печінки
  • Транзієнтну еластографію
  • NALFD Fibrosis Score (NFS)

Обстеження ризику фіброзу печінки з показником FIB-4 ≥1,3

Щоб встановити рівень ризику фіброзу печінки у пацієнта з показником шкали FIB-4 ≥1,3, необхідно виконати Транзієнтну еластографію (TE) або, як її ще називають, фіброметрію. Цей метод є найбільш ефективним і безпечним способом оцінки ступеня фіброзу печінки, оскільки він дозволяє швидко та безболісно дізнатися про стан цього органу.

Транзієнтна еластографія базується на використанні ультразвуку для вимірювання жорсткості тканин печінки. Цей метод дозволяє отримати результати за кілька хвилин і відрізняється від біопсії печінки, яка є інвазивною процедурою з ризиком ускладнень. Також TE забезпечує більш точні результати порівняно з NALFD Fibrosis Score (NFS).

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) печінки, хоча є дуже корисним методом для діагностики різноманітних захворювань цього органу, але у даному випадку не є оптимальним варіантом. Вона не забезпечує точної оцінки ступеня фіброзу печінки, яку може надати Транзієнтна еластографія.

Отже, наш вибір для обстеження ризику фіброзу печінки з показником FIB-4 ≥1,3 — це Транзієнтна еластографія. Цей метод є швидким, безпечним та ефективним для визначення ступеня фіброзу печінки, і допоможе лікарю прийняти правильне рішення щодо подальшого лікування пацієнта.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКИЙ ПОКАЗНИК ШКАЛИ FIB-4 Є ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ ПАЦІЄНТА ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ФІБРОЗУ ПЕЧІНКИ?
Следующая запись ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ВЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ПАЦІЄНТАМИ З МЕТАБОЛІЧНО-АСОЦІЙОВАНОЮ СТЕАТОТИЧНОЮ ХВОРОБОЮ ПЕЧІНКИ Є ПРАВИЛЬНИМ?