ЯКИЙ З НАВЕДЕНИХ ПОКАЗНИКІВ Є ОСНОВНИМ КРИТЕРІЄМ КОМПЕНСАЦІЇ ЦУКРОВОГО ДІАБЕТУ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Глюкоза крові
  • Глюкоза сечі
  • Глікований гемоглобін
  • Кетонові тіла крові

Основний критерій компенсації цукрового діабету: глікований гемоглобін

Глікований гемоглобін, також відомий як гемоглобін А1c, є одним з основних критеріїв компенсації цукрового діабету. Цей показник визначає рівень глюкози в крові протягом тривалого періоду часу, зазвичай останні 2-3 місяці. Гемоглобін А1c виявляється внаслідок з’єднання глюкози з гемоглобіном у червоних кров’яних клітинах.

Основне завдання компенсації цукрового діабету полягає в утриманні рівня цукру в крові під контролем, а глікований гемоглобін дозволяє оцінити ефективність такого контролю. Високий рівень гемоглобіну А1c свідчить про погану компенсацію цукрового діабету, тоді як нормальні значення говорять про те, що рівень цукру в крові був стабільним протягом певного часу.

Інші показники, такі як глюкоза крові, глюкоза сечі та кетонові тіла крові, також важливі для діагностики цукрового діабету та контролю рівня цукру в крові. Однак глікований гемоглобін вважається основним критерієм компенсації цукрового діабету через його здатність відображати загальний стан контролю глюкози протягом тривалого періоду часу.

Отже, глікований гемоглобін є найбільш правильним варіантом як основний критерій компенсації цукрового діабету.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЩО З НАВЕДЕНОГО МОЖЕ ПІДВИЩИТИ ПРИХИЛЬНІСТЬ ПАЦІЄНТІВ З АРТЕРІАЛЬНОЮ ГІПЕРТЕНЗІЄЮ ДО ЛІКУВАННЯ?
Следующая запись ЯКИЙ ПОКАЗНИК ШКАЛИ FIB-4 Є ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ ОБСТЕЖЕННЯ ПАЦІЄНТА ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ФІБРОЗУ ПЕЧІНКИ?