ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Летальність цирозу печінки в Україні

Цироз печінки є серйозним захворюванням, яке може мати негативний вплив на якість життя та веде до значного підвищення смертності серед пацієнтів. Україна не є винятком, і госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки є значним показником, який вимагає уваги.

Згідно з результатами останніх досліджень, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить близько 23%. Цей високий показник свідчить про серйозні проблеми у діагностиці, лікуванні та управлінні цією захворюваністю в нашій країні.

Цироз печінки може виникати з різних причин, таких як хронічне споживання алкоголю, вірусні інфекції, несправжнє харчування та інші фактори. Це прогресуюче захворювання призводить до зміни структури печінки, порушення її функцій та може призвести до розвитку ускладнень, таких як цирозові кровотечі, внутрішньопечінкові портосистемні шунти, гепатоцелюллярний карцинома та інші.

Лікування цирозу печінки вимагає комплексного підходу, який може включати у себе медикаментозну терапію, дієту, відмову від шкідливих звичок, трансплантацію печінки та інші методи. Надання якісної медичної допомоги та постійний моніторинг стану пацієнта є важливими складовими успішного лікування цирозу печінки.

Отже, з огляду на вищезазначене, правильна відповідь на запитання про госпітальну летальність серед хворих на цироз печінки в Україні є 23% госпіталізованих.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?
Следующая запись ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЖИРУ В НОРМІ МІСТИТЬСЯ В ПЕЧІНЦІ?