ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки – це серйозне захворювання, що виникає в результаті поступового заміщення здорової тканини печінки шрамами через довгострокове ураження органу. Ця патологія може мати численні причини, такі як алкогольна та неалкогольна жирова хвороба печінки, вірусні гепатити, автоімунні захворювання та інші фактори. Важливим аспектом у курсі цирозу є його рівень тяжкості та, відповідно, госпітальна летальність серед хворих.

Для України статистика госпітальної летальності серед хворих на цироз печінки представлена в досить сумнівних цифрах. Згідно з даними медичних установ країни, близько 23% хворих на цироз печінки, які потрапляють до лікарні, виявляють фатальний результат. Це високий показник, що є наслідком не тільки відсутності ефективного лікування, але й системних проблем у галузі охорони здоров’я.

Цироз печінки часто прогресує без помітних симптомів, до тих пір, поки не виникають серйозні ускладнення, такі як внутрішні кровотечі, жовтяниця, виразка шлунка та інші. І після того, як пацієнт потрапляє до лікарні у критичному стані, шанси на успішне виживання різко зменшуються.

Таким чином, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні дійсно становить близько 23%. Ця цифра свідчить про необхідність покращення медичної допомоги пацієнтам з цирозом та імплементацію новітніх методів діагностики та лікування. Тільки комплексний підхід може зменшити цю статистику, покращити прогноз для хворих на цироз печінки та знизити госпітальну летальність до оптимальних значень.

Отже, найбільш правильний варіант відповіді на питання про госпітальну летальність серед хворих на цироз печінки в Україні – 23% госпіталізованих.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись КОЛИ НАСТАЄ ТА СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ГЕПАТОЦИТАРНА ФАЗА КОНТРАСТУВАННЯ ГЕПАТОСПЕЦИФІЧНИМ КОНТРАСТОМ?
Следующая запись ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

⚡⚡⚡