ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • 3% госпіталізованих
  • 10% госпіталізованих
  • 23% госпіталізованих
  • 50% госпіталізованих

Госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні

Цироз печінки є серйозним захворюванням, яке може призвести до значних ускладнень і навіть смерті пацієнта. При оцінці летальності серед хворих на цироз печінки в Україні потрібно враховувати кілька факторів, таких як доступність медичної допомоги, рівень медичної освіти населення, стан системи охорони здоров’я та інші.

За даними досліджень та статистики, яка проводилася в українських лікарнях, госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить 23%. Це означає, що з усіх пацієнтів, які госпіталізуються з діагнозом цирозу печінки, понад п’ятнадцять відсотків померли в лікарнях.

Така висока летальність в Україні може бути пов’язана з декількома факторами. По-перше, ускладнення цирозу печінки можуть бути дуже серйозними і вимагати спеціалізованої медичної допомоги, доступної не у всіх лікарнях. Крім того, пацієнти з цирозом печінки часто мають інші хвороби, які можуть ускладнити лікування та зробити їхній стан критичним.

Також важливо враховувати, що цироз печінки може бути наслідком інших захворювань, таких як вірусний гепатит чи алкогольна хвороба печінки. Недостатнє надходження пацієнтів на медичну допомогу в ранні стадії захворювання також може призвести до появи важких ускладнень та збільшення летальності серед госпіталізованих.

Отже, підсумовуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що госпітальна летальність серед хворих на цироз печінки в Україні становить 23%.

23% госпіталізованих


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись КОЛИ НАСТАЄ ТА СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ГЕПАТОЦИТАРНА ФАЗА КОНТРАСТУВАННЯ ГЕПАТОСПЕЦИФІЧНИМ КОНТРАСТОМ?
Следующая запись ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЖИРУ В НОРМІ МІСТИТЬСЯ В ПЕЧІНЦІ?