Зінич Ігор Вікторович

Have a question? Ask in chat with AI!

Ігор Зінич: Герой України та один з «кіборгів»

Ігор Зінич народився 6 вересня 1989 року в селі Котівка Хмельницької області. У 2007 році він закінчив Хмельницьке медичне училище та почав працювати фельдшером у Котівській лікарні.

Служба в Збройних Силах України

У 2014 році, після початку війни на сході України, Ігор Зінич був мобілізований до Збройних Сил України. Він служив у складі 95-ї окремої аеромобільної бригади. У жовтні 2014 року бригада була перекинута в район Донецького аеропорту, щоб взяти участь у його обороні.

Захист Донецького аеропорту

Оборона Донецького аеропорту тривала 242 дні. «Кіборгами» називали українських військових, які мужньо утримували аеропорт під постійними обстрілами та атаками противника.

Ігор Зінич був одним із тих, хто першим вступив у бій за аеропорт. Він рятував життя пораненим бійцям, надаючи їм першу медичну допомогу та евакуйовуючи їх з поля бою. Нерідко він сам опинявся під обстрілом, але ніколи не покидав своїх товаришів.

Героїчна смерть

20 січня 2015 року Ігор Зінич загинув під час виконання чергового завдання. Сепаратисти вели потужний обстріл аеропорту, і він разом із іншими медиками евакуйовував поранених бійців. Під час обстрілу машина, у якій він знаходився, була підбита, і він загинув на місці.

Нагороди та вшанування

За свій героїзм Ігор Зінич був посмертно нагороджений званням Героя України та орденом «За мужність» III ступеня. Його ім’я було присвоєно Котівській лікарні, де він працював до війни. У селі Котівка йому встановлено пам’ятник. Щороку у Котівці проходить турнір з футболу в пам’ять про Ігоря Зінича.

Висновок

Ігор Зінич був справжнім героєм, який віддав своє життя за свободу і незалежність України. Його мужність і самовідданість будуть назавжди в пам’яті українського народу. Він є прикладом для наслідування для всіх, хто любить свою Батьківщину і готовий захищати її від ворога.

Запитання, що часто задаються

  1. Коли і де народився Ігор Зінич?
  2. Яку освіту він отримав?
  3. Коли Ігор Зінич був мобілізований до Збройних Сил України?
  4. У якому підрозділі він служив?
  5. За що Ігор Зінич був нагороджений званням Героя України?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Коломийський ліцей № 1 імені Василя Стефаника
Следующая запись Молодове (археологія)

Последние темы форума